Non-profit doet ronde van HALLE

C21

Non-profit doet ronde van HALLE

Editiepajot_halle_witte_woede_foto_kos
Foto's KOS
 
Editiepajot_halle_witte_woede_2_foto_kos
 

De huidige meerjarenakkoorden voor de non-profit lopen eind 2010 af. Dit jaar zal er dus onderhandeld moeten worden over nieuwe akkoorden, zowel voor de federale, als voor de Vlaamse non-profitsectoren.

Onderhandelingen voor de non-profit gaan gebruikelijk gepaard met acties. Met nieuwe verkiezingen in zicht is het meer dan ooit noodzakelijk aan de politiek te laten weten dat zorg en welzijn voor de mensen een top prioriteit zijn. Zij pikken het niet dat juist door nieuwe verkiezingen zorg en welzijn op het achterplan zouden geraken.
 
Twee weken geleden voerden ze reeds actie in Vilvoorde, nu was Halle aan de beurt. Om het personeel in de voorzieningen warm te maken voor de witte woede organiseerde LBC-NVK samen met de collega’s van ACV Openbare Diensten en ACV Bouw & Industrie een ludieke autokaravaan in de regio. Er werd gestart aan rusthuis Eyckenborgh in Gooik en het einde was na de middag in Halle, aan beschutte werkplaats De Floere.
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
06 mei 2010
Felix Merckx
KOS
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures

archief