HALLE - Ballerino schitterde in Dinant

C21

HALLE - Ballerino schitterde in Dinant

Editiepajot_halle_ballerino_foto_magali
Foto Magali berael
 

Dinant organiseerde een Internationale wedstrijd voor Klassiek Ballet. Deze ontmoeting staat in de danswereld bekend als een gerenommeerde wedstrijd van hoog niveau. Dansers uit België, Nederland, Frankrijk(grootste scholen uit Parijs) en Duitsland namen het tegen mekaar op en dit van 8 tot en met 18 jaar. Ballerino uit Lembeek telde maar liefst 8 finalisten

De jury was dit jaar om U tegen te zeggen: 3 juryleden waren leerkrachten geweest in de Opera van Parijs en 1 jurylid maakte deel uit van de Koninklijke Balletschool van Antwerpen.
Ballerino telde maar liefst 8 finalisten die zondag in kostuum mochten dansen en uiteindelijk waren dit de prachtige resultaten:
Préparatoire A:: Sebia Plantefève: 1e prijs (als jongste van de categorie)
Préparatoire B:: Nienke Plantefève: 2e prijs + publieksprijs en Manon Le Dieu: 3e prijs (haar eerste deelname)
Espoir A: Kelly Verckens: 1e prijs
Espoir B: Megan Stuckens: 2e prijs
Etude: Jolien Van Opstal: finaliste (9e plaats op 30 kandidaten!) Deze categorie kreeg ook felicitaties van de jury vanwege het hoge niveau
Pré-professionel: Nina Plantefève: 1e prijs + beste interpretatie van het klassieke repertoire.
 
Ballerino heeft Halle weer op de kaart gezet, maar rusten doen ze zeker niet, want het wordt alweer oefenen geblazen voor de volgende projecten.
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
06 mei 2010
Felix Merckx
Magali Berael
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures

archief