KFC Avenir LEMBEEK wil een seizoen met veel voetbalplezier

C21

KFC Avenir LEMBEEK wil een seizoen met veel voetbalplezier

Lembeek_ploegvoorstelling_
Een ruime kern moet in Lembeek voor het voetbalplezier zorgen. - Foto Marc Sluys
 

 KFC Avenir Lembeek staat in tweede provinciale C voor een bijzonder uitdaging. De club speelde vorig jaar kampioen in derde.

“We willen dit jaar een goed seizoen spelen en vooral veel plezier aan het voetbal beleven. Alle spelers, uit de kern van vorig jaar,  bleven en een aantal spelers vervoegden de kern. Bovendien krijgt onze jeugd kansen om ervaring op te doen in de eerste ploeg. Zij zijn hopelijk onze titularissen van de toekomst. Om dit te bereiken werd het clubreglent aangepast. De jeugd stimuleren is een verplichting.” , vertelt voozitter Marc Piccalausa

Serge Beerens, Kevin Flament, Tresor Kale, Jeroen Marchal, Fabian Nils, Geoffrey Vanderborght en Anthony Vandervelden kwamen Avenir versterken. Roel Berchmans, Edwin Servé, Julien Vankerckhoven en Julien Vanbellingen kwamen uit de jeugdreeksen de kern vervoegen. De spelerskern bestaat uit 27 spelers die hun plaats moeten verdienen. 

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
19 jun 2010
Marc Sluys
Marc Sluys
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures

archief