S-Plus Bond A. Van Acker start nieuw werkingsjaar met tal van activiteiten

C21

S-Plus Bond A. Van Acker start nieuw werkingsjaar met tal van activiteiten

Foto
 

Het nieuwe werkingsjaar van seniorenvereniging S-Plus Bond "A. Van Acker" is officieel van start gegaan. De vereniging opende het jaar met een traditioneel gezellig samenzijn, waarop ze meteen 17 nieuwe leden mocht verwelkomen. Tezelfdertijd werden ook haar talrijke vrijwilligers in de bloemetjes gezet en het nieuwe jaarprogramma voorgesteld. 
Vrijwilligers in de bloemetjes gezet
“Onze leden hebben in 2024 een grote inzameling georganiseerd om onze vele vrijwilligers te bedanken voor hun onvermoeibare inzet.”, stelt Arno Pirolo, voorzitter van de vereniging. “Deze blijk van waardering en de mooie cadeautjes die we nadien in ontvangst mochten nemen, zorgden even voor een emotioneel momentje. Fijn om zo het nieuwe werkingsjaar te kunnen starten!”
Tal van activiteiten
Daarnaast werd ook het jaarprogramma van de vereniging voorgesteld, dat weer een gevarieerd aanbod van activiteiten bevat. Elke maand kunnen leden rekenen op een gezellig samenzijn met gratis diner, gevolgd door een dansnamiddag. Verder staan er ook enkele hoogtepunten op het programma, waaronder:

• Maart: een groots concert in de Elisabethzaal in Antwerpen, met (inter)nationale vedetten.
• Juni: een groot seniorenfeest met lokale vedetten in CC 't Vondel.
• Juli: een verrassende daguitstap naar een geheime locatie…
• Oktober: de jaarlijkse grote pensenkermis, bedoeld om de kas aan te spekken…
• December: het kerstfeest met een bezoekje van de kerstman en een cadeautje voor de aanwezige leden.
Daarnaast organiseert de vereniging elke tweede en vierde dinsdag van de maand kaartnamiddagen in het ontmoetingscentrum Halle Vooruit (Oudstrijdersplein 14, 1500 Halle), voor wie het graag wat rustiger aan doet en met vrienden een potje wil kaarten. Er is keuze uit twee spellen: “koejonnen” en “wiezen”. 
Interesse om lid te worden?
Arno Pirolo, voorzitter van de vereniging, vertelt: "Het is prachtig om te zien hoe ons ledenaantal blijft groeien en hoe de verbondenheid binnen onze grote groep steeds sterker wordt. We hebben heel wat leuke activiteiten in petto en we hopen dat zoveel mogelijk mensen zich aansluiten, zodat we de eenzaamheid onder onze Halse senioren weer een beetje meer de wereld kunnen uithelpen."
Heb je interesse om lid te worden? Neem dan contact op met voorzitter Arno Pirolo via het nummer 0487/76.38.96 of via e-mail op arno.pirolo@hotmail.com.
 
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
04 feb 2025
Marc Sluys
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciële partners, advertenties en vacatures

archief