Wekelijkse markten HALLE verhuizen tijdelijk naar Fons Vandemaelestraat en parking Willamekaai

Tijdens de Carnavalsfoor verhuizen de markten op het Possozplein naar de Fons Vandemaelestraat en de parking Willamekaai. Je vindt je favoriete marktkramers van 22 maart tot en met 5 april dan ook 300 meter verderop.
De voorbije jaren vonden de voedingsmarkten tijdens de Carnavalsfoor plaats op de parking van De Bres. Omdat die nu volledig door kermisattracties ingenomen wordt door de werken aan de Bospoortbrug zocht de stad een andere locatie.
Markt blijft goed bereikbaar
De parking Willamekaai en de Fons Vandemaelestraat zijn een goed alternatief. De nieuwe locatie ligt op wandelafstand van het centrum en blijft goed bereikbaar, ook voor wie te voet of met de fiets komt.
Parkeren in de buurt
Neem je de auto? Dan kan je parkeren op parking Nederhem. Met de app ‘Parking Halle’ kan je met je smartphone kijken waar je in de buurt kan parkeren. De app is beschikbaar in de App Store en Google Play.
Met de Shopping Shuttle raak je er ook vlot: de gratis bus brengt je tot aan halte Slingerweg of Sportoase Hallebad.
Praktisch
De markt staat op de Fons Vandemaelestraat en de parking Willamekaai op deze data:
- Zaterdag 22 maart 2025
Donderdag 27 maart 2025
Zaterdag 29 maart 2025
Donderdag 3 april 2025
Zaterdag 5 april 2025
Hou er dus rekening mee dat parkeren er op die dagen verboden is van 4u tot 14u.
De voddekesmarkt op donderdag 27 maart vindt zoals altijd plaats op het Oudstrijdersplein en omgeving.