Jobbeurs voor zorg- en verpleegkundigen op woensdag 26 maart

Woensdag 26 maart is er in AZ Sint-Maria Halle (tussen 18.00 & 20.00 u.) opnieuw de jaarlijkse jobbeurs JOBS2CARE4. Zorg- en verpleegkundigen of laatstejaarsstudenten krijgen er een blik achter de schermen en kunnen op jobdate met de diensthoofden en de HR-verantwoordelijkheden. Ook technologen Medische Beeldvorming zijn van harte welkom. Deelnemers maken bovendien kans op een etentje voor 2 personen of een shoppingbon.
Blik achter de schermen
De Urgentiedienst of Intensieve zorgen? Of liever Materniteit? Geriatrie? Of hou je van variatie en is het Mobiel Team iets voor jou? Laat het ons weten welke verpleegeenheid bovenaan jouw lijstje staat. Dan gaan we gaan met jou even op verkenning en kan je er al even kennismaken met de collega’s.
Voorts kan je woensdag op jobdate met onze diensthoofden en onze HR-verantwoordelijkheden. Zij informeren je graag waarom werken bij het AZ Sint-Maria echt de moeite loont. Want naast competitieve loon- en arbeidsvoorwaarden zetten we heel hard in op een evenwichtige work-life balance.
Doorgroeimogelijkheden zijn een belangrijke troef
Glenda Van Der Leenen is dit voorjaar het boegbeeld van onze campagne voor de jobbeurs. Zij is een gepassioneerde verpleegkundige die na 17 jaar op Intensieve Zorgen de overstap maakte naar de Palliatieve Eenheid. Deze nieuwe stap in haar carrière heeft haar niet alleen professioneel verrijkt, maar ook als mens diep geraakt. Dat het ziekenhuis zo’n kansen geeft, vindt ze zeer belangrijk. Maar ook de ondersteuning en het respect van artsen en collega’s zijn voor haar van onschatbare waarde. Bekijk hieronder haar verhaal.
Zoeken
Meer Nieuws
Guido Van Cauwelaert | 26 mrt 2025
Marc Colpaert | 25 mrt 2025
Marc Sluys | 25 mrt 2025
Marc Sluys | 25 mrt 2025
Marc Sluys | 25 mrt 2025
Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
Marc Sluys | 25 mrt 2025
Marc Sluys | 25 mrt 2025
Marc Sluys | 25 mrt 2025
Marc Sluys | 25 mrt 2025
Marc Sluys | 25 mrt 2025
Marc Sluys | 25 mrt 2025
Marc Colpaert | 25 mrt 2025
Marc Sluys | 25 mrt 2025
Marc Sluys | 24 mrt 2025
Marc Sluys | 24 mrt 2025
Marc Sluys | 21 mrt 2025
Marc Sluys | 21 mrt 2025