GruuteMet TV en de Halse radio Victoria kijken terug op een succesvol carnavalsweekend

C21

GruuteMet TV en de Halse radio Victoria kijken terug op een succesvol carnavalsweekend

Carnavalitis_team
 
De carnavalsuitzendingen lokten alleen al via de website van GruuteMet ruim 25.000 kijkers. Het totaalbereik ligt nog veel hoger, omdat de massa kijkers via sociale media, youtube en RingTV niet bijgeteld zijn. En natuurlijk wordt er vaak in groep gekeken, omdat er op heel wat plekken grote schermen stonden, zoals frituren, rusthuizen en cafés. "En door het zonnige weer zullen vooral de Hallenaren zelf wat minder live gekeken hebben, al zijn die dat volop aan het inhalen. Want de beelden staan nog steeds online en ze worden massaal herbekeken", lacht initiatiefnemer Geert Leunens. 
 
De interesse voor de Halse carnavalsstoeten is duidelijk groot. Niet alleen lokte het zonnige carnaval, vooral op zaterdag en zondag een recordaantal bezoekers, op zaterdagavond werd het centrum zelfs bijna afgesloten omdat er te veel volk was. Ongezien! Wie er niet kon bij zijn vond de weg naar GruuteMet TV en de Halse radio Victoria. Daar zitten ongetwijfeld heel wat Hallenaren bij die op reis of geëmigreerd zijn, maar het merendeel zijn gewoon mensen met interesse voor carnaval. De meeste kijkers kwamen uit België en Nederland, maar de livestream werd in heel de wereld aangeklikt. Zo waren er ook vele tientallen kijkers in landen als Spanje, Frankrijk, de Verenigde Staten, Noorwegen en Oostenrijk.   
 
Binnenkort laat GruuteMet TV opnieuw van zich horen met een live-uitzendingen van de Halse Mariaprocessie op pinksterzondag 8 juni n.a.v. 800 jaar Halle. 
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
07 apr 2025
Marc Sluys
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures

archief