Ontdek een nieuw seizoen tijdens Lenteshopping HALLE

C21

Ontdek een nieuw seizoen tijdens Lenteshopping HALLE

Scherm__afbeelding_2026-02-15_om_09
 

Het weekend van zaterdag 28 februari en zondag 1 maart 2026 staat in het centrum van Halle helemaal in het teken van de Lenteshopping. De Grote Markt verandert in één grote catwalk, met modeshows en leuke animatie voor jong en oud.

Tijdens Lenteshopping verandert de Grote Markt in een echte catwalk. Op zaterdag 28 februari om 14u30 uur en 16u30 uur tonen modellen de nieuwste trends en stijlen tijdens gratis modeshows. Ze worden begeleid door een live DJ en violist. Zo bewonder en beleef je de nieuwste collecties op de eerste rij.
 
Daarnaast is er heel wat extra animatie. Bezoekers kunnen poseren in de photobooth en hun geluk beproeven bij het ballonnen prikken, met leuke prijzen als beloning.
 
Inspiratie in de winkels
Zowel op zaterdag als op zondag valt er heel wat te ontdekken in de Halse boetieks. Van modieuze kleding tot unieke accessoires en fijne aanbiedingen: er is voor ieder wat wils. Ideaal om inspiratie op te doen voor het nieuwe seizoen.
 
Even nood aan een pauze? In de vele cafés en restaurants in de stad kan je even pauzeren tijdens een maaltijd of een gezellig drankje met vrienden of familie.
 
Praktisch
De meeste winkels zijn met de Lenteshopping open op:
 
Zaterdag: van 10u tot 18u
Zondag: van 13u tot 17u
Op zondagvoormiddag kan je je bezoek bovendien combineren met de maandelijkse rommelmarkt in het centrum, van 8.30 tot 13 uur.
 
Vlot naar de Lenteshopping
Het centrum van de stad is vlot bereikbaar te voet, met de fiets en de wagen. 
 
Zaterdag: gratis parkeren in de rode en groene zone in de binnenstad
Blauwe zone: 3 uur gratis parkeren met parkeerschijf
Zondag: overal gratis parkeren
Shop & Go: 30 minuten gratis
Met de Parking Halle-app vind je vlot een parkeerplaats. Via de app zie je in realtime op welke parkings nog vrije plaatsen zijn. De app is gratis te downloaden via de App Store of Google Play.
 
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
15 feb 2026
Marc Sluys
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures

archief