SINT-PIETERS-LEEUW - Oudjes sporten voor het goede doel

Beste lezer van Editiepajot, meer dan 95 miljoen lezers bezochten de voorbije 25 jaren onze internetkrant. Tienduizenden artikels verschenen over uw gemeente en over de omliggende gemeenten in het Pajottenland en de Zennevallei.

Soms, door grote drukte op onze krant, was het wat moeilijker en trager om onze krant te lezen. De komende dagen gaan we daar iets aan doen. Er komt een nieuwe Editiepajot, het zal er wat anders uitzien en er komt een nieuwe server zodat u sneller op onze webstek kan surfen om uw plaatselijk nieuws te lezen.

We hopen dat u ook de komende 25 jaar met vele tientallen miljoenen zult zijn om ons te bezoeken.

De Redactie

C21

SINT-PIETERS-LEEUW - Oudjes sporten voor het goede doel

Editiepajot_leeuw_antonius_foto_merckx
Foto © Felix Merckx
 

De dienst animatie erg oen kinesisten van het WZC Sint-Antonius organiseerde een sportweek. Zowel residerenden, bezoekers, verplegend personeel hebben een ganse week gefietst voor het goede doel. Het bracht 300 euro op voor Memo, het expertise centrum voor dementie in Heikruis.

In totaal werd er door 149 personen 10 minuten gefietst. Directeur Herman De Vriese beloonde zoveel fietsgeweld met een cheque van 300 euro. Tijdens de sportweek werd er niet alleen gefietst maar ook aan petanque, darts, voetbal en boksen gedaan. Verder werd er ook bowling gespeeld en kregen de belangstellenden een cursus rolstoeldansen De residerenden maakten ook een energiedrankje en als afsluiter kregen ze fruitbrochetten. Gemiddeld zo een 40 residerenden namen dagelijks deel aan de activiteiten. Op het einde kreeg elke deelnemer een diploma. Het geheel kan ook aanzien worden als een stimulatie om te bewegen.
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
08 jun 2013
Felix Merckx
Felix Merckx
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciële partners, advertenties en vacatures

archief