SINT-PIETERS-LEEUW - Pajottenlandpas ook te koop in Coloma

Beste lezer van Editiepajot, meer dan 95 miljoen lezers bezochten de voorbije 25 jaren onze internetkrant. Tienduizenden artikels verschenen over uw gemeente en over de omliggende gemeenten in het Pajottenland en de Zennevallei.

Soms, door grote drukte op onze krant, was het wat moeilijker en trager om onze krant te lezen. De komende dagen gaan we daar iets aan doen. Er komt een nieuwe Editiepajot, het zal er wat anders uitzien en er komt een nieuwe server zodat u sneller op onze webstek kan surfen om uw plaatselijk nieuws te lezen.

We hopen dat u ook de komende 25 jaar met vele tientallen miljoenen zult zijn om ons te bezoeken.

De Redactie

C21

SINT-PIETERS-LEEUW - Pajottenlandpas ook te koop in Coloma

Editiepajot_leeuw_pajotterspas
Ingezonden foto
 

Ook in toerismebureau in kasteel Coloma in Sint-Pieters-Leeuw is de Pajottenlandpas nu te koop. Met deze pas kan men  voor negen euro elke derde zondag van de maand drie musea bezoeken met gids in het Pajottenland. De Pajottenland Pas is een initiatief van het Museum voor het Belgisch Trekpaard in Vollezele.

Het gaat hier over een museum van het Belgisch Trekpaard in Vollezele, een unieke verzameling oude volksmuziekinstrumenten in Gooik en de kapitein Zeppos molen in Lombeek, drie unieke locaties in deze streek, dewelke heel wat mensen zullen kunnen plezieren.
Het is de bedoeling dat door het openstellen van deze drie musea op zondag de mensen de schatten van het Pajottenland en daarnaast de mooie natuur leren ontdekken. Wie dat wenst hoeft daarvoor niet alle plaatsen op één zondag te bezoeken.
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
13 jun 2013
Felix Merckx
Ingezonden foto
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciële partners, advertenties en vacatures

archief