Concert met Reinoud van Mechelen in BELLINGEN

Klassieke Concerten Pepingen & Weg van Klassiek presenteren samen een hartverkwikkend en origineel concert met Reinoud van Mechelen (tenor) en
het ensemble “A Nocte Temporis” LA SÉRÉNADE BURLESQUE.
Op vrijdag 24 augustus 2018 om 20u
in de Abdijkerk van Bellingen.
Met werk van Marin Marais, ►Jean Philippe Rameau, ►Nicolas Racot de Granval en Laurent Gervais.
Toegangsprijs: € 18 (enkel voor het concert) of € 16 als u betaalt voor 1 juni.
U kunt het verschuldigde bedrag overschrijven op rekening BE28 9730 5432 8320 met vermelding “concert 24/08/2018” + uw naam vóór 10/08/2018.
Stuur tevens een mail naar info@kunstinpepingen.be om uw betaling te bevestigen.
Wie eerst komt, eerst maalt!
Meer info bij Luk Wets: 02/396.28.17 of op www.kunstinpepingen.be
De verdere administratieve opvolging voor dit concert gebeurt door cc Westrand in Dilbeek." Voor een vlotte afhandeling en het u tijdig toesturen van de tickets geven wij uw e-mailadres door aan de Westrand.
Met de steun van:
De Vlaamse Gemeenschap, het gemeentebestuur van Pepingen, het gemeenschapscentrum van Pepingen, de cultuurdienst van de gemeente Pepingen, de adviesraad voor gemeentelijk cultuurbeleid, Bellingahaim vzw, de kerkraad van de abdijkerk, Weg van Klassiek, Kunst in Pepingen.
Kunst in Pepingen is een artistiek samenwerkingsinitiatief van 3 Pepingse kunstverenigingen: Pep-In-Gen, Kunst in het Dorp en Klassieke Concerten Pepingen.