Ganzepas door Pepingen in Woonzorgcentrum Henri Vander Stokken



Op maandag 11 februari kwamen René De Vos (gemeenteraadslid LVB Pepingen) en Greta Cochez (gemeenteraadslid LVB Pepingen) "Pepingen in Ganzenpas" voorstellen aan onze bewoners in het Woonzorgcentrum Henri Vander Stokken.
Het bordspel “Ganzenpas door Pepingen” kwam tot stand na het zien van het verloop van de politieke gebeurtenissen in Pepingen. De auteur van het bordspel, René De Vos wou niet alleen op een ludieke wijze een aantal feiten en nadenkertjes op “politiek vlak” meegeven maar ook en vooral de burger aanmoedigen om mee na te denken over de toekomst.
Het bordspel bestaat uit kennisvragen over Pepingen en enkele nadenkertjes in verband met de politiek. Het spel is toegankelijk en ludiek voor jong en oud.
Het werd een leuke namiddag voor onze bewoners met leuke weetjes en vele babbelmomenten over hoe het vroeger was in Pepingen. Een schot in de roos voor echte Pepingenaren!