Beste lezer van Editiepajot, meer dan 95 miljoen lezers bezochten de voorbije 25 jaren onze internetkrant. Tienduizenden artikels verschenen over uw gemeente en over de omliggende gemeenten in het Pajottenland en de Zennevallei.
Soms, door grote drukte op onze krant, was het wat moeilijker en trager om onze krant te lezen. De komende dagen gaan we daar iets aan doen. Er komt een nieuwe Editiepajot, het zal er wat anders uitzien en er komt een nieuwe server zodat u sneller op onze webstek kan surfen om uw plaatselijk nieuws te lezen.
We hopen dat u ook de komende 25 jaar met vele tientallen miljoenen zult zijn om ons te bezoeken.
De Redactie
BEERSEL Roger en Marguerite zijn nu een briljanten paar

Omdat Roger Hamelryck(86) en Marguerite Ameys(85) 65 jaar geleden huwden vierden zij in Woonzorg De Ceder te Beersel hun briljanten bruiloft. Roger en Marguerite woonden als kind op de Gaasbeeksesteenweg in Halle. Zoals het nog al eens gebeurt leerden zij als buren elkaar beter kennen en van ’t een kwam ’t ander.
Na hun huwelijk beleven zij even in Halle wonen, nadien verhuisden ze naar Huizingen.Roger – op de officiële mail van de gemeente stond wel “Fernand” Hamelryck maar iedereen kent hem als Roger- was mekanieker en had zijn fiets- en bromfietsenzaak in Huizingen. Roger was één van de eerste drie invoerders van Harley Davidson in België. Hij was actief bij het kaatsbal in Huizingen, de duivenbond Les Sampeurs in Huizingen en in de motorcross van Halle. Marguerite hielp mee in de zaak en zorgde voor het huishouden.
Samen hadden zij vier kinderen: Jean, Patrick, Lydia en Ronny. Ook hebben zij acht kleinkinderen en al zes achterkleinkinderen. In augustus 2018 verhuisden zij dan naar WZC De Ceder. En hier stellen zij het goed: de kinderen en achterkleinkinderen komen regelmatig op bezoek en spreken samen af. Ook zijn zij hier al goed ingeburgerd. Wanneer het weer meevalt wandelen zij in het park. Ook volgen zij de actualiteit in de krant en kijken T.V. Roger: “Ik zou nog wel willen met de auto rijden, maar mag niet meer van de kinderen. Maar een drama is dit niet! Maar misschien beter zo?!”