HALLE - Sebia mag naar New-York

C21

HALLE - Sebia mag naar New-York

Editiepajot_halle_balletdanseres_lembeek
Foto KOS
 

Ballerino nam deel aan de Youth America Grand Prix in Parijs. Sebia Plantefève werd laureaat en mag naar New-York

De 8-jarige Sebia Plantefève was eigenlijk nog een jaartje te jong om te mogen deelnemen aan deze prestigieuze wedstrijd, maar nadat de organisatie een filmpje in handen kreeg van Sebia, was het geen enkel probleem.
 
Ze kwam terecht in de categorie 9-11 jaar. Haar balletjuf, Magali Berael, koos voor een eigen choreografie en met succes... Sebia won als jongste van de hele wedstrijd de eerste prijs in de Pre-Competitive Division. Ze versloeg maar liefst 39 oudere kandidaten die kwamen uit alle landen van
Europa!
 
Wat een droom voor de kleine ballerina, want nu mag ze in maart deelnemen aan de grote finale in New York. Daar zal ze het moeten opnemen tegen alle winnaars uit Mexico, Japan, Paraguay, Brazilië en de Verenigde Staten.
 
Haar talent is zeker niet onopgemerkt gebleven, want ze won ook een zomerstage voor 2 weken in New York in de American Ballet Theatre.
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
27 nov 2010
Felix Merckx
Foto KOS
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Marc Sluys | 27 apr 2026
Commerciƫle partners, advertenties en vacatures

archief