Jean en Roza zijn gouden Gille en Pierrot van HALLE

C21

Jean en Roza zijn gouden Gille en Pierrot van HALLE

Halle_flament_g
Jean en Roza vierden 50 jaar huwelijk. - Foto's © Marc Sluys
 
Dsc_6558
Foto's © Marc Sluys
 

Jean Flament (72) en Roza Dubois (70) uit de F. Chopinlaan 7 in Halle vierden hun gouden bruiloft. Jean leerde zijn Roza kennen op de trouwfeest van zijn oudste broer. Die trouwde met de oudste zus van Roza.

Jean werkte als magazijnier bij Pacapime en Roza was aan de slag bij Beelen Sport in het centrum van Halle.

Hun grote hobby zijn de Gilles en Pierrots van Halle. Jean is al 32 jaar lid en 14 jaar voorzitter van de Gilles. Tijdens het weekend zijn Jean en Roza te vinden op de eetkermissen van de Halse carnavalverenigingen. Elke week haalt hij het papier op bij de handelaars om de clubkas te spijzen.

Jaarlijks trekt het koppel op vakantie naar Spanje. Hun gezin groeide met de kinderen Marc en Ann en de kleinkinderen Dimitri, Jeroen, Steve, Roel en Brend. De kinderen en kleinkinderen bij Jean en Rosa dagelijks terecht. Vroeger was Jean een goede voetballer bij Cercle Halle en kaatser bij De Sim.

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
05 dec 2010
Marc Sluys
Marc Sluys
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Devogeleer Emile | 29 jun 2025
Commerciële partners, advertenties en vacatures
Devogeleer Emile | 24 jun 2025

archief