HALLE - Vandalen zetten kerstboom in het donker

C21

HALLE - Vandalen zetten kerstboom in het donker

Editiepajot_halle_kerstboom_foto_merckx
Foto © Felix Merckx

De lichtkrans rond de kerstboom op de Grote Markt in Halle heeft het amper twee weken uitgehouden. Vandalen dachten er anders over en saboteerden de verlichting.

Eerst werd nog gedacht dat de verlichtingsdraad zou vernield zijn door een wagen die over de markt kwam gereden. Bij nader onderzoek bleek echter dat het vandalen waren die de draad op verschillende plaatsen doorgesneden was en onherstelbaar was.
 
Voor de Verenigde Handelaars is het een forse financiële dobber van meer dan 1.000 euro. Toch werd er al een nieuwe besteld die volgende week zal geleverd worden.
 
‘Sterren rond Servais’ van volgend week-end zal het dus zonder mooi versierde kerstboom moeten stellen.
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
13 dec 2010
Felix Merckx
Felix Merckx
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Marc Sluys | 27 apr 2026
Commerciële partners, advertenties en vacatures

archief