Tot 9 januari kan er in HALLE geschaatst worden

C21

Tot 9 januari kan er in HALLE geschaatst worden

Editiepajot_halle_ijspiste_1_gr_foto_merckx
Foto's © Felix Merckx
 
Editiepajot_halle_ijspiste_1_kl_foto_merckx
Foto © Felix Merckx
Editiepajot_halle_ijspiste_2_kl_foto_merckx
Foto © Felix Merckx
Editiepajot_halle_ijspiste_2_gr_foto_merckx
Foto © Felix Merckx
 

Prominenten en genodigden hebben gisterenavond de ijspiste in Halle ingereden. Nog tot en met 9 januari kan er geschaatst worden op het Stationsplein.

Burgemeester Pieters (CD&V) loofde de inzet van de mensen die instaan voor de ijspiste.
Burgemeester Pieters: “Bijna 24 op 24 uur moet er iemand aanwezig zijn om aan duizenden mensen schaatsplezier te kunnen geven”.
Voorzitter Johan Vencken van Toerisme Halle was fier op het feit dat Halle met zijn 900 m2 grote ijspiste, samen met Gent de grootste overdekte ijspiste van het land heeft.
 
Johan Vencken: “Enige dagen geleden las ik in een krantenbericht dat Gent over de grootste ijspiste beschikte. Zij is echter ook 900 m2 groot. Ik ben er nu fier op dat de Stroppendragers die eer moet delen met de Vaantjesboeren”.
 
Openingsuren
Elke dag kan er geschaatst worden van 10u tot 21u45, behalve op vrijdag 24 december en vrijdag 31 december, dan sluiten ze om 17u45. Op vrijdag 17 en zaterdag 18 december, en op vrijdag 7 en zaterdag 8 januari, is de schaatspiste open tot 23 uur. De piste zal gesloten zijn op zaterdag 25 december en zaterdag 1 januari. Op 9januari zit de 2de editie van “Halle Schaatst” erop om 20u.
 
Een schaatsbeurt kost € 5. Voor ieders veiligheid zijn handschoenen verplicht. Wie zijn handschoenen toch vergeet, kan ter plaatse nog een paar aanschaffen bij de schaatsstand. Naast het groepstarief (€4 p.p.) voorzien vanaf 15 personen, zijn er dit jaar de 10 beurtenkaart + 2 gratis schaatsbeurten of de 20 beurtenkaart + 5 gratis schaatsbeurten. Deze kaarten kunnen ter plaatse worden aangekocht.
 
Vrijdag officiële opening door Kevin Van Der Perren & Co
De officiële opening van de ijspiste is voorzien op vrijdag 17 december vanaf 19u. Eerst is het de beurt aan schaatsclub Heuvelkouter uit Liedekerke, om het publiek op te warmen. Daarna is het de beurt aan “Showteam lce Fantillusion” met Kevin Van Der Perren, Jenna McCorkell & Friends. In deze unieke demonstratie geven verschillende Belgische kampioenen in het synchroon schaatsen, het beste van zichzelf. De helft van de deelnemers heeft ons land reeds vertegenwoordigd op de wereldkampioenschappen synchro in 2009 en 2010. (gratis toegang)
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
17 dec 2010
Felix Merckx
Felix Merckx
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciële partners, advertenties en vacatures

archief