Paasstage van SK HALLE

C21

Paasstage van SK HALLE

Ed_pajot_sk_halle_foto_devogeleer
Foto Emile Devogeleer
 

Bij dit mooie lenteweer kon de start van de paasstage van SK Halle niet stuk. 67 jonge voetballertjes waren op het appel voor de stage die een ganse week zal doorgaan op de terreinen van Stroppen.

Naast het spelen met de bal, het aanleren van trucjes in het voetbal , word er ook veel aandacht geschonken naar het speels omgaan met de bal en de fairplay. 's Middags staat er voor iedereen een warme maaltijd klaar , dank zij de vrijwilligers en trainers.
 
Zoals elk jaar passeren ook een aantal vedetten van het voetbal de revue. Dilbeekenaar Gregory Mertens (20 jaar ) mocht de spits afbijten. Na een doortocht bij Anderlecht en AA Gent speelt hij nu in Cercle Brugge.
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
11 apr 2011
Emile Devogeleer
Emile Devogeleer
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
Marc Sluys | 08 mrt 2026

archief