HALLE - Carnavalgemeenschap wordt wakker

Editiepajot.com
Halle
ep

De carnavalmicrobe wordt in Halle stilaan wakker. De grote groepen zijn al volop bezig in de hangar aan de char te werken. Halattraction, de organisator van het carnaval heeft al een eerste groepenvergadering achter de rug en daar stelde men vast dat er nieuwe groepen en vriendenclubs volgend jaar mee gaan opstappen.

De drie dolle dagen vallen volgend jaar op 17, 18 en 19 maart. Vooraleer het zover is, staat er nog heel wat op het programma.
 
Op vrijdag 4 november is er de jaarlijkse kroegentocht in het centrum van Halle.
Halle op losse schroeven heeft plaats op zaterdag 14 januari en het prinsenpaar wordt verkozen op zaterdag 28 januari.
 
De senioren verkiezen hun prinsenpaar op zaterdag 11 februari in zaal lindegroen te Buizingen
 
De verbranding van de heerschappij van Wouter en Inneke heeft plaats op de Grote Markt op zaterdag 3 maart.
 
De week voor het grote feest vieren op zaterdag 10 maart de kinderen hun carnavalsfeest. Ook zij kiezen dan hun prinsenpaar.
Auteur
Felix Merckx
105703449

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Pajottegem
Asse
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Lennik
Regio
Asse
Regio
Pajottegem
Ninove
Lennik
Pajottegem
Halle
Halle
Sint-Pieters-Leeuw
Sint-Genesius-Rode
Asse
Lennik
Ninove

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures