HALLE - Speciale bieren van bij Kaf'eko vallen in de prijzen
Foto © Elsie De Greef
Hallenaar verkoopt deze bieren exclusief in Frankrijk
Bij brouwerij DE RYCK, de 125-jarige brouwerij uit Herzele, is er opnieuw reden tot feestvreugde: de Arend Tripel kaapte op de European Beer Star Award te Nürnberg opnieuw de bronzen medaille weg en het Steenuilke sleepte de zilveren medaille in de wacht. In Halle kan men deze bieren proeven bij Kaf’eko op de Ninoofsesteenweg
Dit is een enorme opsteker voor de brouwerij maar ook voor Hallenaar, Vincent Poillion want bij Kaf'eko in Halle waren ze zich er al lang van bewust dat deze bieren van uitzonderlijke kwaliteit zijn. Deze bieren staan dankzij Vincent al een jaar lang op hun bierkaart en krijgen nu de erkenning die ze verdienen. Voor Vincent, die sinds oktober 2011, deze bieren
exclusief mag verkopen op de Franse markt is deze prijs dus goed meegenomen.
Vincent Poillon: "De consument is zich meer en meer bewust van de kwaliteit van een product, deze prijs is dus een logisch gevolg voor het harde labeur van deze brouwer en zet dit artisanaal bier extra in de kijker. Kleine brouwerijen hebben niet de middelen om aan grote marketingcampagnes te doen om hun product te laten kennen. Zij moeten het hebben van het enthousiasme van horeca-uitbaters en hun klanten."
Voor de liefhebbers:
Arend Tripel is een licht gesluierd goudblond bier van hoge gisting met nagisting op de fles met een alcoholpercentage van 8,0 %. Tijdens het degusteren ervaart men een hoppig aroma in de neus in combinatie met een zachte moutsmaak. Haar zacht-bittere, verwarmende afdronk maakt van de Arend tripel een echt degustatiebier.
Het Steenuilke is een blond degustatiebiertje van 6.5% alc. dat in samenwerking met het RLVA en de steun van het Leaderproject werd gecreëerd ter ondersteuning van het steenuilproject.
Net als alle andere bieren van Brouwerij DE RYCK zijn ook de Arend Tripel en het Steenuilke op artisanale wijze gebrouwen waarbij enkel en alleen natuurlijke producten worden gebruikt zoals hop, mout, gist, water, suiker en enkele kruiden die door het brouwersteam geheim worden gehouden.
Zoeken
Meer Nieuws
Devogeleer Emile | 22 jul 2025
Marc Sluys | 22 jul 2025
Devogeleer Emile | 21 jul 2025
Marc colpaert | 20 jul 2025
Marc Sluys | 17 jul 2025
Commerciële partners, advertenties en vacatures
Marc Sluys | 17 jul 2025
Marc Sluys | 16 jul 2025
Marc Sluys | 15 jul 2025
Devogeleer Emile | 15 jul 2025
Marc Sluys | 12 jul 2025
Marc Sluys | 11 jul 2025
Marc Sluys | 11 jul 2025
Marc Sluys | 11 jul 2025
Marc Sluys | 11 jul 2025
Halse doodsprentjes en -brieven op online archiefbank gunnen unieke blik op geschiedenis van de stad
Marc Sluys | 10 jul 2025
Marc Sluys | 10 jul 2025
Marc Sluys | 10 jul 2025
Marc Sluys | 10 jul 2025