HALSE amateurfotografen gezocht voor unieke fotoketting

Editiepajot.com
Halle
Repro E P

Transversa(a)le wil een dialoog creëren tussen Nederlands- en Franstalig België door middel van de artistieke realisatie van een fotoketting.   Op dit digitaal platform nodigen ze iedereen uit het traject van de fotografen te volgen en eigen ideeën betreffende het beeldende traject en het concept te belichten.

De artistieke interactie tussen beide gemeenschappen vormt het uitgangspunt van dit project. Het eerste traject van Transversa(a)le gaat van start op de as Mons-Mechelen met een stop in Halle, Vilvoorde en Brussel.
 
De Halse Fotoschool en Fotograaf JUNO zorgt voor de coördinatie wat betreft Halle en zoekt daarvoor 10 amateurfotografen om tussen 9 en 18 maart 1 foto te maken over Halle.
 
Het is heel belangrijk te weten dat dit project speciaal is voor amateurfotografen van alle leeftijden en foto-ervaringen en dat De Halse Fotoshool zorgt voor de begeleiding van de fotografen. Ze roepen dus iedereen met een hart voor fotografie en Halle op om zich voor 4 maart in te schrijven op info@juno-fotografie.be .
Auteur
Felix Merckx
105696040

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Pajottegem
Asse
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Lennik
Regio
Asse
Regio
Pajottegem
Ninove
Lennik
Pajottegem
Halle
Halle
Sint-Pieters-Leeuw
Sint-Genesius-Rode
Asse
Lennik
Ninove

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures