Kerstparade lokte de massa naar HALLE

Editiepajot.com
Halle
Felix Merckx

De gekende kerstparade, weliswaar zonder VTM-vedetten trok voor de eerste keer door de Halse straten en lokte een massa volk naar Halle. De politie zegde dat er tussen de 20 en de 25.000 toeschouwers waren in de Halse straten. Deze Kerstparade doet dit jaar slechts twee steden aan. Naast Halle is er nog Koksijde.

De vele duizenden bezoekers konden zich vergapen aan de prachtige verlichte praalwagens. Deze konden zich met moeite een weg banen tussen de mensenmassa. Zo stonden op de Ninoofsesteenweg bijvoorbeeld langs beide zijden van de straat het volk vijf rijen dik. Ook het Possozplein stond overvol. Tot ver buiten Halle waren alle parkeerplaatsen volzet. Naast de praalwagens zorgden ook de figuranten voor veel animatie. Kerstmannen, nimfen en en andere verklede figuurtjes zorgden voor de nodige animatie.
De digitale muziekzender ANNE zorgde voor een heus Kerstprogramma op het Possozplein met Vlaamse artiesten. De komst van de parade is de vrucht van de sterke samenwerking die in de voorbije 3 jaar gegroeid is tussen Toerisme Halle en de Verenigde Handelaars. Naast de verlichte praalwagens stapten er ook zo een honderd figuranten mee op.
Evenementen als de parade zijn zeer belangrijk voor een stad als Halle. Hierdoor kan men de stad promoten bij het brede publiek. Mensen die naar Halle komen voor deze parade, leren de stad kennen en wat Halle zoal te bieden heeft.
Auteur
Felix Merckx
105685480

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Pajottegem
Asse
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Lennik
Regio
Asse
Regio
Pajottegem
Ninove
Lennik
Pajottegem
Halle
Halle
Sint-Pieters-Leeuw
Sint-Genesius-Rode
Asse
Lennik
Ninove

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures