Staking ook zichtbaar in HALLE

Editiepajot.com
Halle
Ingezonden foto

De derde en laatste actiedag van de vakbonden tegen de plannen van de regering was ook in Halle te merken.Zo zagen we stakingspiketten aan Colruyt, het OCMW en Pro Natura.

Zo stonden er ondermeer stakingspiketten ter hoogte van de zinkstraat (Dassenveld) te Halle, wat gevolgen had voor ondermeer Colruyt. Daar werden meer dan 300 vrachtwagens verwacht op te lossen.
Ook aan het OCMW op de Demaeghtlaan stond een stakingspiket.
Op de E429 is afrit 22 Lembeek afgesloten. In Halle is er hinder door een verkeersblokkade nabij Colruyt. Vrachtwagens en auto's worden met mondjesmaat doorgelaten. Bestuurders krijgen een pamflet en een appel. Door deze blokkade is er hinder op de Edingesesteenweg.
Afrit 22 op E 429 is opnieuw open vanaf 10 uur, maar alle verkeer wordt afgeleid in de richting van Halle centrum.
Auteur
Felix Merckx
105650375

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Asse
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Lennik
Regio
Asse
Regio
Pajottegem
Ninove
Lennik
Pajottegem
Halle
Halle
Sint-Pieters-Leeuw
Sint-Genesius-Rode
Asse
Lennik
Ninove
Roosdaal

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures