HALLE- ‘ Hop Rode Duivels’ live vanop het Sisseplein in Essenbeek.

Editiepajot.com
Halle
Emile Devogeleer

 Om de bevolking, voetbalfans dichter bij elkaar te brengen tijdens het komende EK, en tijdens de wedstrijden van de Rode Duivels, komt er op het Sisseplein in Essenbeek een groot scherm, ter hoogtevan Café Oud Kasteel.

 Uitbater Stef Walraevens en het feestcomiteit van de Vlaamse Kermis Essenbeek organiseren samen de live uitzendingen op groot scherm van alle wedstrijden van de Rode Duivels, zelf tot in de finale!!

 Het Sisseplein wordt die dagen één uur voor de wedstrijden, en één half uur na de wedstrijden verkeersvrij gehouden. Er komt zelf een kleine tribune, een fishtrixkraam ( vis gerechtjes uit het vuistje) en drankstandjesaan democratische prijzen. 

Tijdens het WK kende Essenbeek samen met de Kelt uit Halle een supportersclub van meer dan 200 leden onder de naam Red Devils Army.

 Reden genoeg om tijdens de wedstrijden van ‘De Belgen’ naar het Sisseplein in Essenbeek te komen, om in een sportieve en gezellige ambiance de wedstrijden te volgen.

 

Auteur
Emie Devogeleer
105624328

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Pajottegem
Lennik
Regio
Asse
Regio
Pajottegem
Ninove
Lennik
Pajottegem
Halle
Halle
Sint-Pieters-Leeuw
Sint-Genesius-Rode
Asse
Lennik
Ninove
Roosdaal
Asse
Halle
Pajottegem

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures