Café De Kelt in HALLE neemt afscheid van Sebbe en heet Siem welkom

C21

Café De Kelt in HALLE neemt afscheid van Sebbe en heet Siem welkom

Siem_foto_1_elsie_de_greef
Foto © Elsie De Greef / Sebbe en Siem op de trappen van de Kelt
 
Siem_foto_2_elsie_de_greef
Foto © Elsie De Greef / Feestje in de Kelt op zaterdag
 
Siem_foto_3_elsie_de_greef
Foto © Elsie De Greef / The Stone Age Queens speelden de pannen van het dak op zaterdag
 
Siem_foto_4_elsie_de_greef
Foto © Elsie De Greef / Sebbe kreeg heel wat afscheidscadeautjes, ook met verwijzingen naar zijn toekomstig vaderschap
 
Siem_foto_5_elsie_de_greef
Foto © Elsie De Greef / Zondag, familiedag!
 
Siem_foto_9_elsie_de_greef
Foto © Elsie De Greef / Sebbe met zijn trotse ouders
 
Siem_foto_10_elsie_de_greef
Foto © Elsie De Greef / Sebbe met rechts zijn Kimmeke
 
Siem_foto_6_elsie_de_greef
Foto © Elsie De Greef / Het eetterras werd verzorgd door Fischtrix
 
Siem_foto_7_elsie_de_greef
Foto © Elsie De Greef / De kinderen konden terecht op het springkasteel
 
Siem_foto_8_elsie_de_greef
Foto © Elsie De Greef / Lobstar zette de muzikale zondagnamiddag en avond in
 

Na 19 jaar achter de tappen, waarvan 15 zelfstandig, is voor Sebbe Raemdonck de tijd gekomen om de fakkel door te geven. Hij geeft deze officieel door aan Siem Dedobbeleer op woensdag 17 augustus. Het café zal dan 1 week gesloten zijn om het café wat op te frissen en gaat terug open op 24 augustus.

Sebbe gaf er samen met zijn klanten dit weekend nog een laatste lap op, donderdag was het quiz, vrijdag Disco/nerd/Army Party met DJ Warry BD Laaionhead. Zaterdag kwam The Manager, GHROL, AC/DC Revisited en The Stone Age Queens optreden en daarna was het fuif met DJ In de Poep! Zondag, de allerlaatste dag, werd meer een familiedag. Er was een eetterras verzorgd door Fischtrix met een springkasteel voor de kinderen en muziek van Lobstar, The Super Nintendos, The Funk Fenomena’s en tot slot DJ Warry.

Sebbe: “Alvast nen dikke merci aan iedereen voor deze onvergetelijke jaren! Ik hou een heleboel leuke herinneringen over aan mijn jaren in de Kelt, maar nu is het tijd voor iets anders. Ik word binnenkort ook papa en ik wil toch wat meer tijd voor mijn gezinnetje.”

Er zijn heel wat klanten dit weekend afgezakt naar de Kelt om Sebbe te bedanken. Ze bedankten hem voor de mooie jaren in de Kelt en om de kansen die ze kregen om de boel lekker op stelten te zetten. Velen noemen hem niet zomaar een cafébaas maar een vriend en zullen hem missen.  Ze wensten hem veel succes met zijn leven na de Kelt .

Siem Dedobbeleer, de nieuwe cafébaas, kwam ook langs en heeft ook al de vorige weken kennis gemaakt met de klanten. Siem: “Ik ga geen grote veranderingen doen, het concept zal behouden worden, met hier en daar eens wat aandacht voor een speciaal bier van de week/maand . Verder zullen het dezelfde openingstijden & -dagen zijn, iedereen is welkom vanaf maandag tot donderdag van 15u tot 01u, vrijdag van 14u tot 03u, zaterdag van 15u tot 03u en zondag van 17u tot 01u.” Siem is er helemaal klaar voor en ook verschillende klanten zien Siem wel zitten als opvolger van Sebbe, zoals de vrienden van Essenbeek zeggen: “Onze Fluffy gaat dat heel goed doen!”

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
15 aug 2016
Elsie De Greef
Elsie De Greef
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciële partners, advertenties en vacatures

archief