HALLE – Roland Lauwers geëerd met nieuwe wisselbeker.

Editiepajot.com
Halle
Emile Devogeleer

  Tijdens de showwedstrijd “ Halle op losse schroeven” afgelopen zaterdag werd met een gepaste ceremonie de nieuwe wisselbeker voorgesteld aan de Halse carnavalisten. Opnieuw een knap en mooi kunstwerk in brons, ontworpen en gemaakt door kunstkenner/beeldhouwer Luc  Van Ruysevelt uit Sint Pieters Leeuw.

De vorige trofee ook ontworpen door Luc Van Ruysevelt dateert al van 1995, en er was geen plaats meer vrij om nog een winnende naam op te graveren, en moest er een nieuwe beker/kunstwerk komen.

Het nieuwe beeld net geen meter groot beeld de Halse carnavalist uit met hoed en cape, op de cape zijn er 33 vakjes om de namen van de winnaars van de komende jaren in te graveren. En zoals het past in Halle werd voor het dopen van de beker Hals duivelsbier gebruikt.

De beker zal voor de eerste keer uitgereikt worden aan De Gebeure winnaars van Halle op Losse Schroeven 2017.

Auteur
Emile Devogeleer
105613032

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Pajottegem
Lennik
Regio
Asse
Regio
Pajottegem
Ninove
Lennik
Pajottegem
Halle
Halle
Sint-Pieters-Leeuw
Sint-Genesius-Rode
Asse
Lennik
Ninove
Roosdaal
Asse
Halle
Pajottegem

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures