HALLE - OKRA viert Jean en Jeanne voor hun diamanten huwelijksjubileum


OKRA Lembeek vierde het diamanten huwelijksjubileum van Jean Bonnewijn en Jeanne Adant. Jjean werd geboren in 1934 in Huizingen en Jeanne in Lembeek in 1935. Het paar kreeg 5 kinderen, 6 kleinkinderen en 2 achterkleinkinderen.
Jeanne werkte thuis (papierhandel) en Jean ging ook werken in de zaak. Na de gezinsuitbreiding en op zoek naar een hoger inkomen, begon een nieuwe carrière voor het gezin. Jean werkte achtereenvolgens in de voormalige Papeterie de Belgique te Lembeek, werd verkoper, om de laatste 15 jaar te eindigen in de voedingsketen van Colruyt.
Jean en Jeanne schakelden zich al vlug in als vrijwilliger bij de CM Afdeling lntersoc, waar zij vele toffe herinneringen aan overhouden. Ook in de sociale bewegingen waren Jean en Jeanne actief, zoals KWB, KAV en OKRA.
Wat weinig mensen weten is dat Jean reeds 52 jaar kasdrager is in de Sint-Veroonmars op Paasmaandag.
Jeanne en Jean hebben ook heel wat hobby's, zoals petanquetournooien en vele kampeeruitstappen in clubverband in het verleden.
