Terug wateroverlast in het centrum van HALLE

Editiepajot.com
Halle
EP

Rond 20 uur werd gisterenavond Halle, Dilbeek en Sint-Pieters-Leeuw getroffen door een wolkbreuk. Het water kwam er gedurende een uur met bakken uit de lucht gevallen met als gevolg dat het stadscentrum in Halle kwam blank te staan en er ook een auto kwam vast te zitten die moest getakeld worden. Er viel 30 liter water op minder dan een uur.

In het centrum van Halle liepen straten en kelders onder water en dat niettegenstaande de rioleringswerken die er uitgevoerd werden in het centrum van Halle. Er werd een volledige nieuwe riolering aangelegd en er kwamen ook waterbuffers op het kruispunt van de Basiliekstraat en de Vuurkruisenstraat die het water moesten opvangen om daarna geleidelijk te laten afvloeien naar de rivier

In de Basiliekstraat en de Beestenmarkt was eronder meer waterschade in de Vaantjesboer, slagerij Pieters en de Hema. De brandweer kreeg een dertigtal oproepen te verwerken.

In Dilbeek kwam ondermeer gemeenteraadslid Deleu met zijn wagen vast te zitten in een ondergelopen straat.

Auteur
Felix Merckx
105599860

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Pajottegem
Lennik
Regio
Asse
Regio
Pajottegem
Ninove
Lennik
Pajottegem
Halle
Halle
Sint-Pieters-Leeuw
Sint-Genesius-Rode
Asse
Lennik
Ninove
Roosdaal
Asse
Halle
Pajottegem

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures