HALLE – Century 21 Pro Domo voor het vierde jaar op rij verkozen tot nummer 1.
Het vastgoedkantoor Century21 Pro Domo in de Basiliekstraat in Halle werd voor het vierde jaar op rij verkozen tot nummer 1 van Century21 Benelux. Het kantoor van oprichters Marc Chevrolet en Peter logist kan hiervoor rekenen op een top-team van 5 medewerkers die zich dagelijks voor 100% inzetten voor hun klanten.
Pro Domo bestaat dit jaar precies 25 jaar, en was al die jaren een topspeler op de vastgoedmarkt van Halle en omstreken.
De prijs van eerste kantoor is een erkenning die toegekend wordt aan het kantoor (ca. 180 C21 kantoren in de Benelux ) met de hoogste omzet en de beste service.
Century21 Pro Domo maakt er ook werk van om de leegstand in Halle tegen te gaan en is momenteel actief in Halle met de verkoop van meerdere bouwprojecten, waaronder de voormalige zaal Harmonie, de Concordia en Villa Devleminck.
Ook voor de verkoop van bestaand vastgoed kan eenieder Century21 Pro Domo contacteren voor gratis advies.