HALLE – Viering van de Halse sportlaureaten winter- & zomerseizoen 2017-2018

HALLE – Viering van de Halse sportlaureaten winter- & zomerseizoen 2017-2018

Dsc_1628_01
 
Dsc_1465
Sportlaureaat 2018 Koen Lintermans
 
Dsc_1540
Isaac Kimeli & Kris Baert
 
Dsc_1334
 
Dsc_1566
Jonathan Sacoor Wereldkampioen U20 outdoor 400 meter
 
Dsc_1414_01
 
Dsc_1448
 
Dsc_1403
 
Dsc_1404
 
Dsc_1457
 
Dsc_1546
 
Dsc_1486
 
Dsc_1575
 
Dsc_1594
 
Dsc_1315
 
Dsc_1493
 
Dsc_1585
 
Dsc_1326
 

Naar jaarlijkse gewoonte maakte de Halse sportraad in samenwerking met de stad Halle hun kast met bekers en medailles leeg voor de viering van de verschillende sportlaureaten. De raadzaal van het stadhuis was op momenten te klein om alle atleten te ontvangen en moesten een paar mensen de voorstelling van langs de zijkanten van de zaal volgen. De volledige show werd aan elkaar gepraat door Kris Baert van Stadsradio Halle en voor de muzikale noot werd een beroep gedaan op de jongens van 'Lobstar' die assistentie kregen van een dansgroep.

Meer dan 80 sportkampioenen werden gehuldigd voor hun sportieve prestaties, onder wie 1 Europees kampioen en 1 Wereldkampioen. De prijs van Sportlaureaat 2018 ging dit jaar naar Koen Lintermans die schitterde in de triatlon. Terwijl de prijs van sportverdienste Michel Bellemans 2018 naar Alex Hauwaert die de gevechtssport karate populairder maakte bij de Halse jeugd, Alex kreeg voor zijn verdienste een kunstwerk van Luc Van Ruysevelt.

Lokale kampioen : Koninklijk Atheneum Halle.

Provinciale Jeugdkampioen.

Veldvoetbal : KFC Avenir Lembeek jongens U15 Provinciaal kampioen.

Badminton : Brit Dammans, Ariana-Elena Schoeters, Mathis Willems en Timon Denayer.

Turnen: KSV turnkring Lembeek Loeka Vandenschrick.

Atletiek : OEH Eden Broothaerts, Lucas Barra, Britt Devits, Ines Gbedassi, My-Lien Loenders, Luca Descheemaeker, Lynn Dozinel, Esther Van De Roy, Maxime De Neys en Stan De Cruyenaere.

Wielrennen: Cureghem Sportif Stan De Cruyenaere

Turnen : Populair Halle Jelco Monseu

Tafeltennis : TTC Sint Veroon Lembeek Lynn Van Houdt

Volleybal: Volley Bellingen-Halle meisjes U15

Vlaamse jeugdkampioen.

Gevechtssporten : Oosterse Krijgkunstschool Halle Robin Demesmaeker

Atletiek : OEH Evy Seghers,

Belgische Kampioenen .

Gevechtssport : Oosterse Krijgkunstschool Halle Oumnia en Hamza Amarech

Voltige : Laura Schooneyt

Lokale kampioenen .

Zaalvoetbal : Hals Zaalvoetbalverbond, Bordeaux Lembeek, El Tigre, Raja Halle en ZVK Chivas

Provinciale kampioen.

Badminton : Badmintonteam Halle '86 heren 1 en heren 2

Turnen : K Sint-Veroons turnkring Lembeek Emilie Dick

Atletiek : OEH Febe Ameys, Lyne Camara, Manon Wyns, Amy Huylebroeck, Dani Maluta, Robin Degreve, Kjenta Schets, Nell Van Hansewyck, Astrid Verhoeven, Dorien Van Diest, Marilyn Alabiso, Magda Avau, Chantal Debroux, Gerda Mertens, Mia Lammens, Karin Bories, Rowan Degreve, Gil Steenhouwer, Daan Van Diest, Codjo Romaric Gbedassi, Yves Beulinckx, Peter Basteleus, Piet Vansintjan, Johan Van Hemelryk, David Tordeur, Gunther Basteleus, Bart Pierreux, Geert Schoonheydt, Peter Rooseleers, Jean Basteleus, Adelin Hemelings en Freddy Belsack.

Tafeltennis : PPK Essenbeek.

Belgische kampioenen.

Gevechtssporten : Oosters Krijgkunstschool Halle, Mathias Loosen, Mathias De Leener, Tristan Willems en Quinten Valck.

Zaalvoetbal : Futsalproject Halle-Gooik Belgische kampioen en bekerwinnaar 1ste nationale.

Atletiek : OEH, Vanessa Sterckendries, Liesbeth Moons, Niel Mory, Thomas Engels, Tuur Bras, Axel Viane, Laurens Francois, Jitse Mievis, Bram Ghuys, Simon Debognies, Isaac Kimeli, Filip Peetrain, David Delespesse, Ludwig Peetroons en Jean-Pierre Van Impe.

Europese kampioenen.

Atletiek : OEH Henri Lenoir Europees kampioen indoor 60m en 200m masters M85

Wereldkampioen.

Atletiek : OEH Jonathan Sacoor wereldkampioen U20 outdoor 400m Junior heren.

Speciale vermeldingen.

Turnen : Sint Veroon Lembeek, Babette Weverberg, Yelena Boghe, Febe Goorden, Lotte Kelaert, Mirthe Smismans, Jara Dehaye, Nina Fontanazza, Sparkling Dancers, Kiebe Bardijn en Joren Mommaert.

Gevechtssporten : Oosterse Krijgkunstschool Halle, Yarne Valck en Steven Wouters.

Atletiek : OEH, Michaêl Obasuyi, Robin Hendrix, Thomas Debock, Philip Cortvriendt, Kenny Deneyer.

Belgische records.

Atletiek : OEH, Jean Basteleurs, Adelin Hemellings, Freddy Belsack, Jean-Pierre Van Impe, Henri Lenoir, Liesbeth Moons, Michaêl Obasuyi, Davis Delespesse en Jonathan Sacoor.

Al deze atleten individueel of in ploegverband mochten hun prijs en gelukwensen in ontvangst nemen vanwege de Sportraad Halle en het stadsbestuur van Halle, en afspraak volgend seizoen.

De foto's van het gala van de Halse Sportlaureaten zijn te bezichtigen op www.emiled.jalbum.net

artikel afdrukken
 
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
29 sep 2018
Devogeleer Emile
© Devogeleer Emile
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Elsie De Greef | 17 okt 2018
Olaf Feldberg | 17 okt 2018
Commerciële partners, advertenties en vacatures
Devogeleer Emile | 12 okt 2018
Devogeleer Emile | 12 okt 2018
Devogeleer Emile | 12 okt 2018
Devogeleer Emile | 12 okt 2018
Devogeleer Emile | 12 okt 2018
Olaf Feldberg | 12 okt 2018

archief