95 deelnemers aan de paasstage van SK PEPINGEN-HALLE

Editiepajot.com
Halle
ingezonden

Tijdens de twee weken van de paasvakantie is er heel wat beweging op de voetbalvelden van SK Pepingen-Halle. Jaarlijks organiseert de voetbalclub dan een voetbalstage. De eerste week was er een stage op Kruisveld te Halle. De tweede week van de vakantie was de stage aan de Vroembos te Pepingen. Zo’n 95 spelertjes tussen 6 en 13 jaar namen deel en dit onder deskundige begeleiding van een 15-tal trainers.

 

De kinderen werden vanaf 8 uur ’s morgens opgevangen en om 9 uur startten de trainingen. Alle aspecten van het voetbal kwamen aan bod zoals spel- en wedstrijdvorm en de multimove techniek alsook een gedeelte fun en plezier. De trainingen duurden tot 16 uur en de kids werden opgevangen tot 17 uur.

 

De stageweek werd afgesloten met een gezamenlijk toernooi. Als afsluiting kreeg iedere deelnemer een mooie ’t shirt als aandenken. De club kon ook een hele week op tal van vrijwilligers rekenen, om al het extra sportieve in goede banen te leiden. Iedereen liet niets aan het toeval over om van deze paasstage opnieuw een boeiend, verrijkend en aangenaam gebeuren te maken. 

Auteur
Sam Herremans
95742604

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Asse
Geraardsbergen
Beersel
Halle
Sint-Genesius-Rode
Dilbeek
Sint-Pieters-Leeuw
Sint-Pieters-Leeuw
Sint-Pieters-Leeuw
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Bever
Pajottegem
Dilbeek

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures