HALLE - Een mooie en rustige toekomst voor de Paterskerk

Editiepajot.com
Halle
Roger Swalens

Het kerkgebouw is de voorbije jaren al gebruikt voor diverse activiteiten: van een toneelvoorstelling, over een concert tot een indoor skatepark. Ook de befaamde streetart-kunstenaars Smeets en Locatelli brachten de voormalige kerk opnieuw tot leven met hun monumentale en kleurrijke muurschilderingen. Halle wil daarom het gebouw restaureren en inrichten als een polyvalente ruimte.

Maar de stad zit nog met een aantal vragen. Zo vraagt het bestuur zich af of er best een culturele bestemming komt dan wel een plek waar mensen kunnen werken, vergaderen of studeren. Via www.halle.be/paterskerk kan iedereen zijn mening geven door een tiental vragen te beantwoorden.

De enquête telt dus maar 10 vragen. "Met maximum 10 minuten van jouw vrije tijd zijn we al lang tevreden." zegt het stadsbestuur.

Auteur
Roger Swalens
105563226

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Pajottegem
Lennik
Regio
Asse
Regio
Pajottegem
Ninove
Lennik
Pajottegem
Halle
Halle
Sint-Pieters-Leeuw
Sint-Genesius-Rode
Asse
Lennik
Ninove
Roosdaal
Asse
Halle
Pajottegem

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures