HALLE – Twee Halse muziekverenigingen op succesvolle roadtrip

Editiepajot.com
Halle
Ingezonden

 De Sint-Martinusfanfare en de Harmonie Sinte-Cecilia uit Halle concerteerden samen op zaterdag 26 november. Het was puzzelen om dit 50-koppige orkest een plaatsje te geven op het podium, maar het volgelopen cc ’t Vondel genoot zichtbaar van de muzikale avond.

Het eerste deel nam het orkest volledig voor zijn rekening, met zowel uitdagende als herkenbare muziek onder leiding van dirigent Olivier Brichau. Na de pauze trokken de muzikanten samen met crooner Günther Neefs op muzikale roadtrip langs de befaamde Route 66. Evergreens als Summertime, Sweet home Chicago, Strangers in the night en Born to be wild passeerden de revue.

De samenwerking tussen de Halse Harmonie en Fanfare liep op wieltjes en krijgt een vervolg. Op zaterdag 4 februari 2023 concerteren ze opnieuw samen in cc ’t Vondel. Hierbij zal film en musical centraal staan.

Auteur
Devogeleer Emile
105534124

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Regio
Asse
Regio
Pajottegem
Ninove
Lennik
Pajottegem
Halle
Halle
Sint-Pieters-Leeuw
Sint-Genesius-Rode
Asse
Lennik
Ninove
Roosdaal
Asse
Halle
Pajottegem
Pajottegem
Ninove

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures