Don Bosco HALLE brengt leerlingen en bedrijven voor de 5de keer samen op JOBexpo.

Editiepajot.com
Halle
Don Bosco Halle, dé STEM-school, organiseerde in samenwerking met het team van Auxilios en VDAB haar vijfde JOBexpo op maandag 26 februari 2024.
¬¬Bedrijven van dichtbij en verderaf kregen er de kans om zichzelf in de kijker te zetten en kennis te maken met de young potentials van de school. De leerlingen op hun beurt legden hun eerste waardevolle contacten met de bedrijfswereld en ervaarden de do’s en dont’s van het solliciteren. En vooral, ze kregen leerrijke feedback op hun sollicitatie van echte ondernemers.
 
‘De lijst van deelnemende bedrijven is dit jaar weer wat groter dan vorige jaren. De inschrijvingen hadden snel hun maximum bereikt.’, klinkt het bij Don Bosco Halle. Er namen 35 bedrijven deel waaronder Barry Callebaut, Daddy Kate, Politiezone Zennevallei, Brioval, Audi Brussels, Woodwize, De Lijn, Luckx NV, Infrabel en Colruyt Group.
 
Auteur
Marc Sluys
105521882

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Asse
Regio
Pajottegem
Ninove
Lennik
Pajottegem
Halle
Halle
Sint-Pieters-Leeuw
Sint-Genesius-Rode
Asse
Lennik
Ninove
Roosdaal
Asse
Halle
Pajottegem
Pajottegem
Ninove
Regio

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures