Viering 60 jaar fusiegemeente Roosdaal op 29 mei

C21

Viering 60 jaar fusiegemeente Roosdaal op 29 mei

Roosdaal
 
Op 1 januari 1965 fusioneerden Pamel, Strijtem en Onze-Lieve-Vrouw-Lombeek als proefproject van de overheid en dus de allereerste fusiegemeente van het land. De nieuwe gemeente ROOSDAAL werd gedoopt naar de naam van het veld waar de drie gemeenten aan elkaar grenzen.
 
Op 29 mei 2025 zetten we graag de fusie van Roosdaal in 1965 in de aandacht. Alle inwoners zijn zeer welkom om mee te vieren en genieten van het programma. Voor meer informatie ga eens een kijkje nemen op de gemeentelijke website waar u het volledig prigamma kunt vinden.
 
In 2027 zal er overigens opnieuw een feest zijn, want dan vieren we 50 jaar Roosdaal aangezien in 1977 ook Borchtlombeek aan de fusiegemeente werd toegevoegd. Ze blijven daar maar feesten in Roosdaal.
 

 

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
19 mei 2025
marc colpaert
Marc Colpaert
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
Marc Colpaert | 02 apr 2025

archief