PEPINGEN - Erwin Vandersteen is de winnaar van de compostmaand.

Winnaar Erwin Vandersteen, samen met familie en schepencollege op de foto. (Foto Felix Merckx)
Juni Compostmaand stond in 2009 in Pepingen volledig in het kader van het thema ‘snoeihout’. Snoeihout kan men in zowat elke tuin vinden. Heel wat burgers voeren zonder nadenken hun snoeihout af. Maar dit snoeihout is een waardevolle grondstof, waarmee creatief aan de slag kan worden gegaan. Tijdens de compostmaand kon een fluisterhakselaar gewonnen worden. Winnaar werd Erwin Vandersteen.
In de maand juni werd in de geboorteboomgaard van Pepingen een workshop “kringloopwanden” gehouden. Een aantal kringloopwanden (snipperwand) werden toen opgezet, het resultaat kan te allen tijde bekeken worden, de boomgaard is vrij toegankelijk voor publiek.
Deelnemers aan deze workshop ontvingen een kringloopbox en konden deelnemen aan de grote kringloopwedstrijd georganiseerd door de Vlaamse Compostorganisatie, afgekort VLACO.
Zoeken
Meer Nieuws
Marc Colpaert | 10 feb 2025
Marc Sluys | 10 feb 2025
Marc Sluys | 10 feb 2025
Marc Sluys | 29 jan 2025
Marc Sluys | 29 jan 2025
Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
Marc Sluys | 24 jan 2025
Marc Colpaert | 21 jan 2025
Marc Colpaert | 16 jan 2025
Marc Colpaert | 08 jan 2025
Marc Colpaert | 31 dec 2024
Marc Colpaert | 18 dec 2024
marc colpaert | 12 dec 2024