GERAARDSBERGEN - Bonbonne Gaas wint Leiepopsessies

Beste lezer van Editiepajot, meer dan 95 miljoen lezers bezochten de voorbije 25 jaren onze internetkrant. Tienduizenden artikels verschenen over uw gemeente en over de omliggende gemeenten in het Pajottenland en de Zennevallei.

Soms, door grote drukte op onze krant, was het wat moeilijker en trager om onze krant te lezen. De komende dagen gaan we daar iets aan doen. Er komt een nieuwe Editiepajot, het zal er wat anders uitzien en er komt een nieuwe server zodat u sneller op onze webstek kan surfen om uw plaatselijk nieuws te lezen.

We hopen dat u ook de komende 25 jaar met vele tientallen miljoenen zult zijn om ons te bezoeken.

De Redactie

C21

GERAARDSBERGEN - Bonbonne Gaas wint Leiepopsessies

1607071_331876123618597_1180544880_n
Ingezonden foto
 

De Geraardsbergse band Bonbonne Gaas is de winnaar van de muziekwedstrijd Leiepopsessies in Zulte. De groep bestaat uit Stefaan De Neve, zanger/gitarist, bassist Stephan De Ruyver, drummer Koen Denie, keyboardspeler/trombonist Karl Vermassen en gitarist Bart Dehairs.

De professionele jury van de Leiepopsessies loofde de geslaagde combinatie van zang, originaliteit en diepgang van de teksten en de muziek. Ook hoe de band het publiek bespeelde viel bij de jury in de smaak.
 
Als winnaar mag de groep een geldprijs in ontvangst nemen en ook optreden op Leiepop op 9 mei. Teven krijgen ze een dag in een opnamestudio aangeboden waar ze van eigen Nederlandstalige nummers willen opnemen. Voor de band is deze overwinning nu al het hoogtepunt van het jaar.
 
 
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
15 jan 2014
Jimmy Godaert
Jimmy Godaert
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures

archief