LIEDEKERKE - Opening van het nieuwe parochiehuis

Het nieuwe parochiehuis. - Foto's Jacky Delcour








Zaterdag werd er nog met man en macht gewerkt om alles tijdig klaar te krijgen voor de opening zondag van het nieuwe parochiehuis aan de Opperstraat 40. En zondag was het drummen geblazen op de openingsreceptie.
De vzw Verenigde Parochiale Werken en de kerkfabriek sloegen voor dit project de handen in elkaar, konden rekenen op de steun van de intercommunale Haviland. Architect Etienne Van Caelenberg uit Erpe-Mere tekende voor het ontwerp.
Er is veel geïnvesteerd in techniek en comfort, vooral de keuken. Er zijn drie lokalen voor de parochie: een spreekruimte voor de pastoor, het secretariaat op het gelijkvloers en een zaal met +- tweehonderd plaatsen. Op de bovenverdieping zijn er enkele vergaderlokalen.
Het was zondagnamiddag drummen om in het Parochiehuis binnen te geraken. Na de toespraak van Willy Van Den Brande, verantwoordelijk voor de het Parochiehuis, was het de beurt aan architect Etienne Van Caelenberg uit Erpe-Mere gevolgd door de inwijding van de kruisen en gebed door E.H. Sven Bosmans en samenzang. Nadien volgde een grandioze receptie.
Niet vergeten: Het parochiefeest op 6 & 7 februari in het nieuwe parochiehuis.
Zoeken
Meer Nieuws
Guido van Cauwelaert | 04 apr 2025
Marc Colpaert | 02 apr 2025
Marc Colpaert | 01 apr 2025
Marc Sluys | 30 mrt 2025
Marc Colpaert | 18 mrt 2025
Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
Guido | 15 mrt 2025
Guido | 07 mrt 2025
Guido Van Cauwelaert | 22 feb 2025
Marc Colpaert | 18 feb 2025
Marc Colpaert | 14 feb 2025
Guido Van Cauwelaert | 16 jan 2025
Guido van Cauwelaert | 16 dec 2024