350 kg zwerfvuil opgekuist in LIEDEKERKE

Foto's © Jacky Delcour

Foto's © Jacky Delcour

Foto's © Jacky Delcour

Foto's © Jacky Delcour

Foto's © Jacky Delcour
Donderdag organiseerde ILva, in samenwerking met het gemeentebestuur en de scholen, een zwerfvuilactie. In Liedekerke namen aan dit nobele project drie scholen met in totaal 205 leerlingen deel.
De leerlingen zullen onder begeleiding de omgeving van de school zwerfvuil vrij maken de stoep of berm vrij te maken van papiertjes, sigarettenpeuken, blikjes, flesjes of andere achteloos weggeworpen rommel.
De Leerlingen van Sint-Gabrielinstituut, van het Koninklijk Atheneum en van IKSO verzamel den samen maar liefst 350 kg zwerfvuil. Het materiaal werd geleverd door ILva. De kinderen kregen ook steun van de milieudienst, het gemeentepersoneel en werden begeleid door de gemeenschapswachten.
Tegelijkertijd wordt in de scholen via een affichecampagne en via een aantal aangepaste lessen aan milieu-opvoeding gedaan. Zo kan men er voor zorgen dat de actie niet een eenmalige en symbolische opruimbeurt wordt, maar de aanzet vormt tot een gedragswijziging, met meer respect voor de omgeving.
Zoeken
Meer Nieuws
Guido van Cauwelaert | 04 apr 2025
Marc Colpaert | 02 apr 2025
Marc Colpaert | 01 apr 2025
Marc Sluys | 30 mrt 2025
Marc Colpaert | 18 mrt 2025
Commerciële partners, advertenties en vacatures
Guido | 15 mrt 2025
Guido | 07 mrt 2025
Guido Van Cauwelaert | 22 feb 2025
Marc Colpaert | 18 feb 2025
Marc Colpaert | 14 feb 2025
Guido Van Cauwelaert | 16 jan 2025
Guido van Cauwelaert | 16 dec 2024