LIEDEKERKE - Gezelschapsspellen tijdens de vakantie
Foto's © Jacky Delcour
Foto's © Jacky Delcour
De gezelschapsspellenvereniging Kierewiet organiseerde zondag een ontmoetingsdag waarop de zomeractiviteiten werden voorbereid. In de zomervakantie is er steeds tijd om een goed gezelschapsspel te spelen: op strand, tijdens een lange autorit, in het vliegtuig of gewoon in de achtertuin met familie of vrienden. Maar heb je ook voldoende gevarieerde spellen om zoveel tijd op te vullen?
KIEREWIET organiseert ook tijdens de zomervakantie haar maandelijkse spellenavond om interessante gezelschapsspellen te leren kennen. Op Roefeldag (in Liedekerke) leggen enkele begeleiders kinderspellen uit. En op het tuinfestival van de Heeren van Liedekercke hebben ze twee volle dagen een grote spellenstand waar zowel kinderen als volwassenen hun ding zullen vinden.
Tijdens de ontmoetingsdag zondag haalden ze o.a. het interactieve spel 'Bang' uit de doos: een kaartspel met cherif, outlaws, runaway en hulpcherif. Een aanrader voor wie van wat spanning houdt.
Zoeken
Meer Nieuws
Guido van Cauwelaert | 04 apr 2025
Marc Colpaert | 02 apr 2025
Marc Colpaert | 01 apr 2025
Marc Sluys | 30 mrt 2025
Marc Colpaert | 18 mrt 2025
Commerciële partners, advertenties en vacatures
Guido | 15 mrt 2025
Guido | 07 mrt 2025
Guido Van Cauwelaert | 22 feb 2025
Marc Colpaert | 18 feb 2025
Marc Colpaert | 14 feb 2025
Guido Van Cauwelaert | 16 jan 2025
Guido van Cauwelaert | 16 dec 2024