LIEDEKERKE – Opening bistro-lounge Stad Berrevoesj

Foto's © Jacky Delcour

Foto's © Jacky Delcour

Foto's © Jacky Delcour

Foto's © Jacky Delcour

Foto's © Jacky Delcour
Woensdagavond was er de officiële opening van de Liedekerkse Bistro-Lounge Stad Berrevoesj aan de Stationsstraat 17.Onder de genodigden ook een delegatie van het schepencollege. Vanaf vrijdag 23 september gaan de deuren open voor het grote publiek.
Dit hedendaags concept nodigt jong en oud uit om een gezellige avond door te brengen in een uniek interieur. De uitbaters kozen voor een naam die Liedekerkenaren nauw aan het hart ligt: Stad Berrevoesj.
Vanaf komend weekend kan iedereen er terecht voor een lekkere kop koffie, al dan niet vergezeld van een lekkere pannenkoek of lekkere ijs coupe. Stad Berrevoesj heeft ook een uitgebreide bierkaart, een aanbod van Tapas, maar men kan er ook een maaltijd nuttigen. De bovenverdieping kan men huren voor evenementen, verjaardagfeestjes, enz.
Zoeken
Meer Nieuws
Guido van Cauwelaert | 04 apr 2025
Marc Colpaert | 02 apr 2025
Marc Colpaert | 01 apr 2025
Marc Sluys | 30 mrt 2025
Marc Colpaert | 18 mrt 2025
Commerciële partners, advertenties en vacatures
Guido | 15 mrt 2025
Guido | 07 mrt 2025
Guido Van Cauwelaert | 22 feb 2025
Marc Colpaert | 18 feb 2025
Marc Colpaert | 14 feb 2025
Guido Van Cauwelaert | 16 jan 2025
Guido van Cauwelaert | 16 dec 2024