LIEDEKERKE - Laatste editie parkconcerten 2012 was schot in de roos

Foto's © Jacky Delcour

Foto's © Jacky Delcour

Foto's © Jacky Delcour

Foto's © Jacky Delcour

Foto's © Jacky Delcour
Donderdagavond vond de laatste editie van de parkconcerten in Liedekerke plaats. Er was veel volk aanwezig en de muziek was een groot succes.
Als eerste groep kregen we ‘Soeyoez’ te horen. ‘Soeyoez’ is een alternatieve rockband, met postrock/noize uit Denderleeuw. Ze gaven het beste van zichzelf en ook het weer zat mee. Aan de basgitaar hebben we Jasper De Petter, die ook voor de zang zorgt. Jens Van Den Borre en Brecht Breynaert spelen op de gitaar en de drums zijn weggelegd voor Cedric ‘teddy’ Segers. Als laatste is er dan nog Bram Delcourt, die zorgt voor de zang en het bespelen van zijn keyboard.
Omstreeks 20.00 uur was de tweede groep ‘Promille’ aan de beurt. Ze speelden hun eigentijdse interpretaties van muziek uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
Tot slot was DJ ‘We Are Prostitutes’ aan de beurt. Het Oost-Vlaamse Duo, Thomas en Steven, is naar eigen zeggen enkel uit op een beetje aandacht, wat gisterenavond erg goed gelukt is. Ze speelden hun set met genres als electro, disco, rock, acid en kitsch. Ze waren een mooie afsluiter van de parkconcerten Liedekerke 2012.
Zoeken
Meer Nieuws
Guido van Cauwelaert | 04 apr 2025
Marc Colpaert | 02 apr 2025
Marc Colpaert | 01 apr 2025
Marc Sluys | 30 mrt 2025
Marc Colpaert | 18 mrt 2025
Commerciële partners, advertenties en vacatures
Guido | 15 mrt 2025
Guido | 07 mrt 2025
Guido Van Cauwelaert | 22 feb 2025
Marc Colpaert | 18 feb 2025
Marc Colpaert | 14 feb 2025
Guido Van Cauwelaert | 16 jan 2025
Guido van Cauwelaert | 16 dec 2024