LIEDEKERKE – Vierde ontbijtcinema was schot in de roos

Foto's © Jacky Delcour

Foto's © Jacky Delcour

Foto's © Jacky Delcour

Foto's © Jacky Delcour

Foto's © Jacky Delcour
ACW-voorzitter Ann Van Langenhof mocht zichzelf gelukkig prijzen: ruim 195 Liedekerkenaren zakten af naar cc Warande voor de ontbijtcinema met de film Tot Altijd van Nic Balthazar.
Sinds de nieuwe ACW-ploeg een aantal jaren geleden startte, slaan vertegenwoordigers van KVG, OKRA, Femma, KAV, KWB, PASAR, CM, ziekenzorg, Wereldsolidariteit en ACV de handen in elkaar. Ann Van Langenhof noemde de verenigingen het kloppend hart van de gemeente: “De grote uitdaging blijft om in de toekomst jonge mensen te overtuigen om zich blijvend te engageren. De enthousiaste ACW-ploeg is er in elk geval klaar voor”.
Een actueel onderwerp dat niemand onberoerd laat. Het ontbijt, de film, en een gezellige babbel voor de democratische prijs van zes euro, maken van dit initiatief een succesformule die voor herhaling vatbaar is.
Zoeken
Meer Nieuws
Guido van Cauwelaert | 04 apr 2025
Marc Colpaert | 02 apr 2025
Marc Colpaert | 01 apr 2025
Marc Sluys | 30 mrt 2025
Marc Colpaert | 18 mrt 2025
Commerciële partners, advertenties en vacatures
Guido | 15 mrt 2025
Guido | 07 mrt 2025
Guido Van Cauwelaert | 22 feb 2025
Marc Colpaert | 18 feb 2025
Marc Colpaert | 14 feb 2025
Guido Van Cauwelaert | 16 jan 2025
Guido van Cauwelaert | 16 dec 2024