LIEDEKERKE ondertekende het Burgemeestersconvenant

C21

LIEDEKERKE ondertekende het Burgemeestersconvenant

Editiepajot_jacky_delcour_2015-06-16_burgemeestersconvenant___5_a
 

Door het ondertekenen van het Burgemeestersconvenant engageerde de gemeente zich om 20% minder CO2 uit te stoten tegen 2020 en te streven naar klimaatneutraliteit tegen 2050. Om deze doelstelling te bereiken werken ze volop aan de invulling van een klimaat- en energie-actieplan.

Deze plannen willen ze graag samen met u vorm geven.

 

Op 16 juni 2015 om 19.00 uur in GC Warande, Opperstraat 29 te Liedekerke, organiseren ze daarom een Klimaatforum waar ze samen oplossingen en acties willen bedenken rond enkele thema’s uit het klimaatplan.

 

Zij hopen dat u zin heeft om samen met hen de toekomst vorm te geven. Inschrijven kan via volgende link https://docs.google.com/…/1RcmC03Ybrd6gainKCv2W15N…/viewform

 

Elke deelnemer maakt ook kans op een warming-up homeparty met thermografische scan.

 

Deelname is gratis!

 

Zij hopen alvast op jullie talrijke aanwezigheid.

 

Meer info: klimaat@liedekerke.be 

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
11 jun 2015
Jacky Delcour
Jacky Delcour
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

marc colpaert/Guido | 23 jun 2025
Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
marc colpaert/Guido | 12 jun 2025
Guido van Cauwelaert | 21 mei 2025
Guido van Cauwelaert | 23 apr 2025
Guido | 07 mrt 2025

archief