MERCHTEM / PEIZEGEM – Werken aan gemeentelijk basisschool Ten Bos schieten aardig op

C21

MERCHTEM / PEIZEGEM – Werken aan gemeentelijk basisschool Ten Bos schieten aardig op

Editiepajot_merchtem_basisschool_ten_bos_rondgang_brandweer_foto_ingezonden
Ingezonden foto (vlnr): preventieadviseur Werner Royaert (Haviland), directeur Nadine Cooremans (Ten Bos), architect Barbara Seminck (bureau Van Dooren), schepen Ella De Neve (gemeentebestuur Merchtem), commandant Dirk Keymolen (brandweer Londerzeel) en architect Pascal Van Dooren (bureau Van Dooren).
 

Schepen Ella De Neve: “Niet alleen het einde van het schooljaar is in zicht, ook de werken van fase 1 van de gemeentelijke basisschool Ten Bos lopen op zijn einde. Bij de rondgang met brandweercommandant Dirk Keymolen, architecten, directeur, preventieadviseur, aannemer, technische dienst en schepen van lager onderwijs worden de laatste puntjes op de 'i' gezet inzake veiligheid. Pictogrammen, brandweerslangen, brandblusapparaten, lift, technische ruimten,... worden nauwlettend gecontroleerd. Vrijdag 29 juni verhuizen leerkrachten en leerlingen symbolisch hun klas voor ze de vakantie ingaan. Op 2 september zullen de nieuwe gebouwen voor het eerst bruisen van leven”.

“De voorbereidende werken voor aanvang fase 2 (aanleg speelplaats, atrium en turnzaal) zijn volop aan de gang zodat de aannemer na de volledige verhuis van de oude schoolgebouwen en het bouwverlof de effectieve werken kan starten. Bij de start van schooljaar 2014-2015 zou in principe de site volledig af zijn”, besluit schepen Ella De Neve.
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
22 jun 2013
Gerrit Achterland
Ingezonden
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciële partners, advertenties en vacatures

archief