April is de Maand van de Markt in Pajottegem

C21

April is de Maand van de Markt in Pajottegem

1000011424
Schepen Christa Dermez tijdens de wekelijkse markt in Gooik
 

Van 1 tot en met 30 april staan de wekelijkse markten in Pajottegem extra in de kijker tijdens de ‘Maand van de Markt’. Met deze jaarlijkse actie zetten het lokaal bestuur en de marktkramers het kwaliteitsvolle en lokale aanbod op de markten in de verf en nodigen ze iedereen uit om de gezellige marktsfeer te (her)ontdekken.

 

Christa Dermez, schepen van Lokale Economie, vertelt dat ook dit jaar alle marktkramers opnieuw deelnemen mee aan de actie: “Klanten maken tijdens de ‘Maand van de Markt’ kans op mooie prijzen. Bij elke aankoop ontvangen ze een deelnameformulier dat ze in de inzamelbox op de markt kunnen deponeren, of een unieke code die ze online kunnen registreren. Hoe vaker je op de markt koopt, hoe meer kans je dus maakt om te winnen. Begin mei worden uit alle inzendingen de winnaars geloot, die mooie prijzen winnen, onder andere geschonken door de marktkramer zelf.

Met deze actie tonen we dat onze Pajottegemse markten echte ontmoetingsplaatsen zijn waar kwaliteit, nabijheid en beleving centraal staan.”

Prijzenpakket

Hoofprijs: geschenkmand per markt

Volgende prijzen: waardebon van 25 euro per marktkramer

    

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
01 apr 2026
marc colpaert
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
marc colpaert | 26 mrt 2026

archief