Beste lezer van Editiepajot, meer dan 95 miljoen lezers bezochten de voorbije 25 jaren onze internetkrant. Tienduizenden artikels verschenen over uw gemeente en over de omliggende gemeenten in het Pajottenland en de Zennevallei.
Soms, door grote drukte op onze krant, was het wat moeilijker en trager om onze krant te lezen. De komende dagen gaan we daar iets aan doen. Er komt een nieuwe Editiepajot, het zal er wat anders uitzien en er komt een nieuwe server zodat u sneller op onze webstek kan surfen om uw plaatselijk nieuws te lezen.
We hopen dat u ook de komende 25 jaar met vele tientallen miljoenen zult zijn om ons te bezoeken.
De Redactie
PAJOTTENLAND - Het te winnen beeld voor Kunst op Komst van Koenraad Tinel

Op zondag werd in het atelier van kunstenaar Koenraad Tinel in Vollezele het beeld Prima Mater voorgesteld. Het te winnen kunstwerk - waar alle Pajotse gemeenten kunnen voor inschrijven - de achtste editie van ’Kunst op Komst‘. De provincie Vlaams-Brabant organiseert, samen met Radio2 Vlaams-Brabant, de achtste editie van ‘Kunst op Komst‘. Elke Vlaams-Brabantse gemeente kan meedoen aan deze wedstrijd om het beeld ‘Prima Mater’ van de bekende kunstenaar Koenraad Tinel te winnen. “Met ‘Kunst op Komst’ willen we hedendaagse beeldende kunst dichter bij de mensen brengen en Vlaams-Brabant laten uitgroeien tot een openluchtpark met prachtige beelden. De wedstrijdformule blijft behouden, maar de spelregels zijn licht gewijzigd. De inspanningen voor de deelnemende gemeenten worden beperkter’, zegt Tom Dehaene, gedeputeerde voor cultuur. Elke Vlaams-Brabantse gemeente kan zich voor 30 april kandidaat stellen om mee te dingen naar het monumentale kunstwerk ‘Prima Mater’ van Koenraad Tinel. De winnaar van de wedstrijd krijgt het beeld in permanente bruikleen van de provincie om het een plaats te bieden in haar openbare ruimte.