Gemeentelijk onderwijs in Pajottegem is drie keer duurder dan het Vlaams gemiddelde

C21

Gemeentelijk onderwijs in Pajottegem is drie keer duurder dan het Vlaams gemiddelde

A_p_a_paaaa

Tijdens de jongste gemeenteraad werd verteld dat de kostprijs voor het gemeentelijk onderwijs meer dan 600 euro en zelfs in de buurt van 700 euro ligt per inwoner, waar het Vlaams gemiddelde rond de 200 euro per inwoner is.

 

Dat het investeren in gemeentelijk onderwijs een dure zaak is werd nog maar eens pijnlijk duidelijk toen er over de centen werd gesproken. Burgemeester Poelaert wist te vertellen tijdens de gemeenteraad dat ze gaan voor kwaliteit in het gemeentelijk onderwijs, maar daar hangt natuurlijk ook een prijskaartje aan vast. . “Wij weten dat de extra kost van ons gemeentelijk onderwijs meer dan 600 euro extra  bedraagt per inwoner en dus meer dan drie keer hoger ligt dan het Vlaams gemiddelde, waar dit ligt rond de 200 euro per inwoner. Maar wij gaan voor kwaliteit in het onderwijs. “

Gemeenteraadslid voor de N-VA Philippe De Cock was hierover toch wel een beetje bezorgd. “Het zal niet gemakkelijk zijn om deze zware last in de toekomst te blijven dragen als gemeente”, besluit De Cock. 

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
26 mei 2026
marc colpaert
Marc Colpaert
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
marc colpaert | 25 mei 2026
marc colpaert | 22 mei 2026
marc colpaert | 22 mei 2026
marc colpaert | 21 mei 2026

archief