Schepen Christa Dermez bedankte de vele vrijwilligers in De Cam in Gooik

Beste lezer van Editiepajot, meer dan 95 miljoen lezers bezochten de voorbije 25 jaren onze internetkrant. Tienduizenden artikels verschenen over uw gemeente en over de omliggende gemeenten in het Pajottenland en de Zennevallei.

Soms, door grote drukte op onze krant, was het wat moeilijker en trager om onze krant te lezen. De komende dagen gaan we daar iets aan doen. Er komt een nieuwe Editiepajot, het zal er wat anders uitzien en er komt een nieuwe server zodat u sneller op onze webstek kan surfen om uw plaatselijk nieuws te lezen.

We hopen dat u ook de komende 25 jaar met vele tientallen miljoenen zult zijn om ons te bezoeken.

De Redactie

C21

Schepen Christa Dermez bedankte de vele vrijwilligers in De Cam in Gooik

Editie_gooik_vrijwilliger_3__kopie_
Vrijwilligers gehuldigd.- Foto Marc Colpaert
 
Editie_gooik_vrijwilliger_4__kopie_
 
Editie_gooik_vrijwilliger_5__kopie_
Vrijwilligers in de kijker.- Foto Marc Colpaert
 
Editie_gooik_vrijwilliger_6__kopie_
Yves en Brecht kregen een fles omdat ze voor een streepje Latijns Amerikaanse muziek zorgden.- Foto Marc Colpaert
 
Editie_gooik_vrijwilliger_7__kopie_
Mario De Wolf uit Herne 1 van de vele vrijwilligers.- Foto Marc Colpaert
 
Editie_gooik_vrijwilliger_8__kopie_
Ook Hendrik Bergmans uit Tollembeek actief voor Mobitwin kwam even aan het woord.- Foto Marc Colpaert
 
Editie_gooik_vrijwilliger_9__kopie_
Serge, Jo, Christa, Magda en Annita.- Foto Marc Colpaert
 

Een tachtigtal vrijwilligers die op regelmatige tijdstippen inspringen bij de gemeente Pajottegem werden in de kijker gezet op vrijdagavond in De Cam in Gooik door schepen Christa Dermez. “Deze mensen zijn van onschatbare waarde voor ons”, aldus Christa.

Vrijwilligers zijn onmisbaar voor een warme en bruisende gemeente, dat is een feit. Daar is ook schepen Christa Dermez(CD&V) van overtuigd. “Met hun inzet, enthousiasme en engagement maken zij elke dag het verschil voor inwoners en tal van initiatieven in Pajottegem. Vandaag gaat het wel over de vrijwilligers die een contract hebben afgesloten met de gemeente, in totaal zijn dit er ongeveer een 164 tal, waarvan vanavond een kleine 80 personen hier aanwezig zijn. Om hen te bedanken voor hun waardevolle bijdrage organiseert het lokaal bestuur een gezellige vrijwilligersreceptie in De Cam en nadien krijgen ze nog bonnetjes om te gaan feestvieren tijdens Pajottegem Feest. Dit gaat door even verderop achter de bib”, aldus Christa Dermez.

 

 

“Vanavond rollen wij de rode loper uit voor jullie, jullie zijn onze VIP’s, wij willen jullie bedanken, verwennen en vooral laten voelen hoeveel waardering we hebben voor jullie engagement. Onze 164 actieve vrijwilligers een  indrukwekkend aantal mensen die zich inzetten voor anderen en onze gemeenschap, bedankt daarvoor besluit schepen Christa Dermez.

 

 

.

    

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
31 jul 2026
marc colpaert
Marc Colpaert
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
marc colpaert/Marc Sluys | 30 jul 2026
marc colpaert | 29 jul 2026

archief