18 de editie HHN-Ronde van Schoonderhage op 14 mei

C21

18 de editie HHN-Ronde van Schoonderhage op 14 mei

Flyer_de_ronde_2026__1_
 
Flyer_de_ronde_2026_8
 

Om onze bewoners de zorg en ondersteuning te blijven bieden die ze verdienen, organiseren Schoonderhage VZW in samenwerking met Ninove Cycling Team, op donderdag 14 mei de 18de editie van de Ronde van Schoonderhage.

Dit fiets- en wandelevent, met start en aankomst in de Schuitstraat 16 in Pollare, is intussen uitgegroeid tot een vaste waarde in de Denderstreek. Er staat voor ieder wat wils op het programma. Voor de geoefende fietsers zijn er uitdagende cyclotochten van 55 en 85 km, die via verkeersluwe wegen richting de ‘poorten van de Vlaamse Ardennen’ trekken, met een bevoorrading in Brakel. De familietocht van 25 km is dan weer de ideale uitstap voor gezinnen, met een vlak parcours, autoluwe wegen en een uitgebreide bevoorrading.

Mountainbikeliefhebbers kunnen zich uitleven op een tocht van 50 km doorheen het mooiste van de Denderstreek. Ook wandelaars kunnen genieten met een mooie, uitgestippelde route van 7 km in Pollare.

De MTB en de cyclotochten (55 km en 85 km) starten tussen 07u30 en 10u30. Voor de familietocht en de wandeltocht kan je starten tot 14u30. Voor wie het liever wat rustiger houdt, is er een gezellig tuinterras waar een gezellige sfeer heerst en je iets kan en drinken of een hamburger en braadworst eten.

    

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
02 mei 2026
marc colpaert
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

marc colpaert | 28 apr 2026
Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
marc colpaert | 24 apr 2026

archief